Akıllı Sürücü Rotalama Uygulaması

Akıllı Sürücü Rotalama

Açıklama

Akıllı Sürücü Rotalama Mobil Uygulaması

Akıllı Sürücü Rotalama çok sayıda adrese uğrayarak alma/bırakma işlemi gerçekleştiren sürücülerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Uygulama yardımıyla sürücüler adresleri daha hızlı bir şekilde dolaşabilir, yaptıkları işlemleri kayıt edebilir.

Web uygulaması üzerinden sürücü için oluşturulan şifre ile uygulamaya giriş yapılmaktadır.

Web uygulaması üzerinden sürücüye tanımlanmış olan proje güzergahları, sabah ve akşam olarak, görev ekranında listelenmektedir.

İniş-biniş onay ekranında yapay zeka destekli rotalama çözümü kullanılarak sıralanan öğrenci listesi bulunmaktadır. Bu listede öğrencilerin iniş biniş onayları yapılacaktır. Her öğrencinin isim, adres, fotoğraf ve veli iletişim bilgileri gösterilmektedir.

Onay ekranından geldi ve gelmedi butonları bulunmaktadır. Sürücü her öğrenci için geldi veya gelmedi butonunu işaretlemektedir ve öğrencinin servis kullanım durumu anlık olarak kaydedilmektedir. Listedeki tüm öğrenciler için geldi veya gelmedi işaretlemesi yapıldığında indi butonları aktif edilmektedir. Sadece servise bindi olarak işaretlenen öğrenciler indi olarak işaretlenebilmektedir. Geldi, gelmedi ve indi işaretlemeleri yapıldığında, aile uygulamasını kullanan velilere bildirim gönderilmektedir.

Sürücü, veliyi uygulama üzerinden arayabilmektedir.

Sürücü gitmek istediği nokta ile ilgili adres bilgisini görüntüleyebilir, seçtiği navigasyon yazılımı ile gitmek istediği noktaya yönlendirilir.

Ekran Görüntüleri